Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny Anna Iskra powstał w wyniku połączenia pasji i wykształcenia. Moją pasją jest przebywanie z dziećmi i udzielanie im pomocy, jeśli takiej wymagają zwracając szczególną uwagę na mowę, aby ich funkcjonowanie w życiu codziennym było jak najlepsze.

Wykształcenie, które zdobyłam pozwala mi wybierać skuteczne metody terapii indywidualnie dobrane do potrzeb każdego Pacjenta. W pracy zawodowej miałam przyjemność pracować także z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, do których również kieruję swoją ofertę.

Zdobyte doświadczenie zawodowe pozwala mi zaproponować Państwu kompleksową pomoc logopedyczną i pedagogiczną. Zapewniam, że każdą osobę traktuję indywidualnie i tak też dobieram sposób postępowania terapeutycznego.

Uczestnictwo w projekcie „Lubelska Akademia Biznesu” pozwoliło mi profesjonalnie wyposażyć gabinet w nowoczesny sprzęt multimedialny, programy logopedyczne oraz różnorodne pomoce dydaktyczne. Mam nadzieję, że wykorzystując szeroką gamę pomocy terapia logopedyczna lub pedagogiczna będzie przebiegała szybko, ciekawie i skutecznie.

Serdecznie zapraszam

Anna Iskra
neurologopeda
logopeda dyplomowany
pedagog